Uitslagen kermis

2019
Jeugdbloemencorso 2019
JEUGDBLOEMENCORSO 2019
     
PUBLIEKSPRIJS FAMILIE KLEIN CORSO KER(st)Mis
WISSELBEKER PRAALWAGENS STRAKKE TULP BOTOXKLINIEK
WISSELBEKER VERENIGINGEN DOSR VOETBAL
     
94 deelnemende objecten
     
Fietsjes 39 deelnemers Thema
Meest fantastische fiets Daisy v/d Meer Helloween
Origineelste fiets Gwem en Meike WNF Ranger
De spectaculairste fiets Dewi, Novi, Lorance en Femke Indiaantje
De leukste fiets Jasmijn Loos Leeuwin
De coolste fiets Banaan kim en Marin Gezond fruit eten
     
Kleine karretjes 24 deelnemers Thema
Meest fantastische karretje Kato van Rotten Stix on Rolls
Origineelste karretje Desi Holgers Denk aan de Kringloop
De spectaculairste karretje Tycho Nieuwenburg Red Bull
De leukste karretje Saar Loos Slak
De coolste karretje Jan Willemse Spider Jan
     
Praalwagens 11 deelnemers Thema
Muzikaalste praawagen La Caliente El Tauro Spanje
Spectaculairste praalwagen De Jury vond ze allemaal spectaculair  
Gezelligste praalwagen Koekwauzen Antartica
Orgineelste praalwagen Fam Klein Corso Ker(st)mis
     
Scholen 4 deelnemers Thema
1ste + Spectaculairste praalwagen De Roelevear  
1ste + Leukste thema Kindkracht Catootje
1ste + Orgineelste praalwagen De Klimboom  
1ste + Gezelligste School De Kiem  
     
Verenigingen 7 deelnemers Thema
1ste DOSR  
1ste FF Anders  
1ste More Motion  
     
Reclame 7 deelnemers  
Beste PR Fietsmaatjes 1ste Lustrum
1ste Paal 7  
1ste Veense Bukker  
     
Extra 2 deelnemers  
Organisiteitsprijs Cozacrea  
1ste + Leukste Act Prosecorupsen  
     
Oranjeloop 2019

 

ORANJELOOP 2019
2 KM JONGENS MEISJES
1 Jep Loos (5:57) Omneya Brouwer (6:34)
2 Janne Kolijn (6:20) Roos Zwetsloot (6:40)
3 Jordan v/d Schaaf (6:30) Jade v/d Velden (6:35)
     
6 KM HEREN DAMES
1 John van Laar (23:11) Sofie van Wakeren (18:39)
2 Thijs Wolvers (24:35) Giulia Bernadon (30:11)
3 Cas Ouwerkerk (24:40) Wieke Eikelenboom (30:30)
     
10 KM HEREN DAMES
1 Jan Kortekaas (36:08) Shayenne Verdel (49:09)
2 Hans Wesseling (37:15) Cris van der Meer (49:10)
3 Freek van der Star (42:24) Serara v/d Zwam (49:25)
     
Best verklede hardloper: Nigel Pring
     
Best geschminkte hardloper: Daisey Hilgers
Oranje Bridgedrive 2019
ORANJE BRIDGEDRIVE 2019
 
Winnaar A lijn Antoon Koek & Peter van der Krocht (65.48%)
Winnaar B lijn Leo Olijerhoek & Vera van der Leur (65%)
Winnaar C lijn Bep van der Geest & ank Straathof (67.10%)
     
Wisselbeker Bep van der Geest & Ank Straathof
Oranje Dartstoernooi 2019

 

ORANJE DARTTOERNOOI 2019
WINNAARSRONDE
1 Ferry van Veen
2 Marcel van Amsterdam
3 Bob van Duivenvoorden
4 Jurgen Stap
     
VERLIEZERSRONDE
1 Ronald van der Meer
2 Charles Hogenboom
3 Frank Kerkvliet
4 Ivo Spruit

 

Kermis Tafelvoetbaltoernooi 2019

 

KERMIS TAFELVOETBALTOERNOOI 2019
WINNAARS A POULE
1 Paul Bisschop en Jasper de Koning
1 Arnout Koek en Bas Willems
   
WINNAARS B POULE
1 Tim de Jong en Marius Moll
2 Robert Loos en Hans Huigsloot
   

 

Wandelspeurtocht 2019

 

WANDELSPEURTOCHT 2019
T/M 6 JAAR
1 Guido de Rooi
2 Noah Rodewijk
3 Zoë Valetijn
     
T/M 9 JAAR
1 Ivy Kap
2 Faya Smeele
3 Bart Hogenboom
   
T/M 12 JAAR
1 Sam van Zanten
2 Daisy Hilgers
3 Teun Graumans
   

 

Finale Oranjebiljart 2019
FINALE ORANJEBILJART 2019
Libre
1 De vier Jees
2 De Sport
     
3 banden
1 Witteman – de Jong
2 Medeklinkers
Viswedstrijd 2019
VISWEDSTRIJD 2019
 
1 ste Dion de Koning (397 cm vis)
2 de Julian v/d Meer (225 cm vis)
3 de Duco Voorham (113 cm vis)
Kermis Kart Experience 2019
KERMIS KART EXPERIENCE 2019
 
1 ste Thom Trentelman
2 de Giel Dobbe
3 de Jort van der Wereld